Wystawa prac klasy II TO „Grandma’s Second Life”


Wystawa prac klasy II TO „Grandma’s Second Life”

W holu głównym szkoły, na parterze, można podziwiać wystawę prac klasy II TO „Grandma’s Second Life” – projektów wykonanych w technice upcyclingu, w ramach zajęć z języka angielskiego zawodowego.

Można tam zobaczyć szereg ciekawych i inspirujących odzieżowych metamorfoz.Fartuszek do prac w ogrodzie wykonany z niepotrzebnych już dżinsów, spodnie dresowe powstałe z nieużywanej bawełnianej bluzy, czy też… gorset stworzony ze starych krawatów i sznurówki!

Projekty stworzone przez uczniów klasy II TO są nie tylko twórcze i inspirujące, ale też edukacyjne: pokazują, że można z powodzeniem i niewielkim kosztem stworzyć coś pięknego i użytecznego z rzeczy, które przestały mieć dla nas wartość, wychodząc tym samym z błędnego koła kupowania i wyrzucania, w które współczesnych konsumentów mody wciąga fast fashion.

II TO – świetna robota, gratulacje!!!