Dyżury nauczycieli dla rodziców


Dyżur nauczycieli Zespołu Szkół Odzieżowych Nr 1 dla rodziców

 w roku szkolnym 2021/2022

 

 

L.P.

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

 

 

TERMIN

 

MIEJSCE

1 Elżbieta Tarczyńska Piątek

14.30 – 15.00

Gab. Dyrektora parter
2 Wojciech Baś Czwartek

11.30 – 12.20

Pokój naucz.

II Piętro

3 Beata Bębenek Piątek

8.50 – 9.35

Sala 19

I piętro

4 Danuta Danilczyk Piątek

12.25 – 13.10

Pokój naucz.

II Piętro

5 Maria Filipowska Poniedziałek

11.30 –12.15

Pokój naucz.

II piętro

6 Rafał Gatny Środa

10.40 – 11.25

Pokój naucz.

II piętro

7 Teresa Hatala Wtorek

9.45 – 10.30

Sala 19

I piętro

8 Dorota Jaracz Piątek

10.40 – 11.25

Sala 18

I piętro

9 Izabela Jaromin Czwartek

12.25 – 13.10

Gab. wych.fiz.

parter

10 Dorota Jędrzejek Wtorek

13.15 – 14.00

Sala 4

parter

11 Karolina Job Środa

11.35 – 12.20

Pokój naucz.

II piętro

12 Małgorzata Kasprzycka Poniedziałek

13.20 – 14.05

Pokój naucz.

II Piętro

13 Magdalena Klasa Środa

10.40 – 11.25

Pokój naucz.

II piętro

14 Łukasz Kaszuba Czwartek

15.00 – 15.20

Pokój naucz.

II piętro

15 Justyna Kochmańska Wtorek

9.55 – 10.40

Pokój naucz.

II piętro

16 Joanna Krzysiak Poniedziałek

9.45 – 10.30

Pokój naucz.

II piętro

17 Małgorzata Kuryłowicz Środa

12.25 – 13.10

Pokój naucz.

II piętro

18 Kinga Łacny Czwartek

14.05 – 14.30

Pokój naucz.

II piętro

19 Barbara Łopacińska Poniedziałek

11.35 – 12.20

Pokój naucz.

II piętro

20 Dorota Mądry Poniedziałek

8.50 – 9.35

Pokój naucz.

II piętro

21 Małgorzata Miernikowska Środa

18.00 – 18.45

Pokój pedag.17

I piętro

22 Małgorzata Panek Środa

12.00 – 12.45

Gabinet 26

I piętro

23 Ewa Podkówka Czwartek

12.25 – 13.10

Pokój naucz.

II piętro

24 Dorota Potoczny Środa

8.00 – 8.45

Gabinet 29

II piętro

25 Bernadetta Sendra-Cebula Piątek

11.35 – 12.20

Pokój naucz.

II piętro

26 Irena Stępska Środa

11.30 – 11.50

Pokój naucz.

II piętro

27 Grażyna Szyper Wtorek

14.10 – 14.55

Pokój naucz.

II piętro

28 Aleksandra Świstak Środa

14.55 – 15.30

Pokój naucz.

II piętro

29 Anita Topór – Mądry Wtorek

12.30 – 13.15

Pokój naucz.

II piętro

30 Maria Tryańska Środa

11.00 – 11.25

Pokój naucz.

II piętro

31 Emilia Wadowska-Sanak Czwartek

15.00 – 15.45

Pokój naucz.

II piętro

32 Gabriela Wajs Wtorek

8.50 – 9.35

Gab. wych.fiz.

parter

33 Danuta Waśniowska Wtorek

14.10 – 14.55

Pokój naucz.

II piętro

34 Małgorzata Wlazło Czwartek

11.30 – 12.20

Sala 19

I piętro

35 Izabella Wyrwik Środa

14.00 – 14.45

Sala 3

parter

36 Artur Zienko Czwartek

9.45 – 10.30

Pokój naucz.

II piętro