Wyjście na spektakl „Showman” w ramach szkolnego projektu „Cooltura nie boli”


Wyjście na spektakl „Showman” w ramach szkolnego projektu „Cooltura nie boli”
W piątek 29 września odbyło się drugie już (po czerwcowym) wyjście na spektakl „Showman” w ramach szkolnego projektu „Cooltura nie boli”. Drugie wyjście na ten sam spektakl – tak, ale ten spektakl jest tego wart!! 
Spektakl muzyczny „Showman” to historia P. T. Barnuma – wizjonera, który mimo licznych przeciwności losu nigdy nie przestał marzyć i będąc początkowo bez groszą przu duszy, stworzył niezwykłe widowisko, podziwiane przez cały świat. To pięknie opowiedziana historia, brawurowo zaśpiewana i zatańczona przez  młodych adeptów krakowskiego Studia Muzyki i Tańca, w tym fenomenalną Darię Czarnik, uczennicę (obecnie) 5 klasy naszego technikum, wcielającą się tym razem w rolę gwiazdy estrady Jenny Lind.
W wyjściu udział wzięli chętni uczniowie z klasy 1LB i 2TSB pod opieką p. Magdaleny Klasy. Był też z nami absolwent naszego technikum i były przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:) 
Uczniowie i Absolwenci, zapraszamy Was do udziału w kolejnych wydarzeniach z cyklu „Cooltura nie Boli”!