Wernisaż – pokaz prac młodych projektantów-2024


Wernisaż – pokaz prac młodych projektantów-2024

16 i 17 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się kolejny już czwarty Wernisaż prac uczniów. Impreza ciesząca się dużą popularnością wśród naszej młodzieży. Podczas wernisażu nasi młodzi i zdolni uczniowie mają okazję do zaprezentowania swojego talentu nauczycielom, uczniom, rodzicom, znajomym oraz zaproszonym gościom i przyjaciołom szkoły.

Spotkanie prowadzili: Julia Janas i Filip Mucha z klasy 5TPA.

Pokaz otworzyła kolekcja Filipa Muchy. Później zobaczyliśmy kolekcje: Zuzanny Wrony & Asi Laski, Sandry Kalo, Bartka Bachledy, Martyny Molus, Natalii Markiewicz, Alana Nowakowskiego, Wiktorii Głuszek & Anny Pashynskiej, Judyty & Wiki, Darii Czarnik, Julii Rudzkiej, Mileny Wrony, Julii Ćwierz, Aleksandry Janeczek, Julii Niechwiej, Arka Roga – gościnnie.

Swoje wokalne zdolności na scenie zaprezentowali: Daria Czarnik, Wiktoria Szewczyk, Kacper Adamczyk, Janek Jasek i Piotr Furtak.

Dziękujemy Wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację Wernisażu za niesamowitą atmosferę, wspaniałe kolekcje prezentowane przez modelki i modele dzięki którym mogliśmy jeszcze bardziej zanurzyć się w fascynujący świat mody.