Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie


Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie

16.11.2023 roku 10-cio osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w Turnieju Strzeleckim o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Chemicznych w Krakowie. Organizatorem turnieju był Samorząd Uczniowski ZSCH, a sam turniej zorganizowany był w ramach projektu „ Szkolny Budżet Obywatelski.”

Nasi uczniowie wykazali się ogromną ambicją, determinacją i wolą walki. Pomimo tego, że prawie wszyscy, karabinek pneumatyczny mieli w swoich rękach po raz pierwszy, wystrzelali bardzo wysoki wynik – 1397 pkt. i w klasyfikacji drużynowej zajęli trzecie miejsce. Gratulujemy wspaniałego wyniku i godnego reprezentowania ZSO Nr 1.

Celem turnieju była integracja uczniów szkół technicznych z Krakowa oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwijanie zainteresowań młodzieży.


Skład reprezentacji naszej szkoły:

  1. Cenda Kamila
  2. Gignal Karol
  3. Laska Joanna
  4. Molus Martyna
  5. Mazurkiewicz Mateusz
  6. Pindel Martyna
  7. Porębska Gabriela
  8. Rudzka Julia
  9. Wierzbic Julita
  10. Zuzanna Wrona