TEXTIL 2024 – „Young Fashion Design” Politechnika Łódzka


TEXTIL 2024 – „Young Fashion Design”  Politechnika Łódzka

„Young Fashion Design” –  Politechnika Łódzka

18 kwietnia 2024 roku 18 uczniów Technikum Odzieżowego wzięło udział w XXI Ogólnopolskim Seminarium Studenckim TEXTIL 2024. Młodzież uczestniczyła w kreatywnych 1,5 godzinnych warsztatach, była to doskonała okazja do aktywnego udziału w inspirujących zajęciach.

  1. Projektowanie wzornicze odzieży z efektem 3D
  2. Tekstylne opatrunki hydrożelowe.

Uczestnicy obejrzeli prezentacje kolekcji odzieży młodych projektantów. Wzięli udział w podsumowaniu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży oraz wręczania nagród LAUREATOM wśród których nasz uczeń Mateusz Warchoł z klasy 3TO, który zdobył 3 miejsce w tegorocznej edycji konkursu.

Uczestnictwo w Seminarium było ciekawym doświadczeniem dla uczniów, poszerzyło horyzonty wiedzy zawodowej co stanowi znakomitą okazję do zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.