Szkolny Budżet Obywatelski – głosowanie


Szkolny Budżet Obywatelski – głosowanie
W dniach 21, 22, 25, 26. marca w naszej szkole odbywało się głosowanie na najlepsze projekty. W ciągu dwóch dni komisje wyborcze przeszły po klasach w celu zebrania jak największej ilości głosów. W kolejnych dniach na holu głównym szkoły, zostało zorganizowane stanowisko wyborcze, przy którym zasiedli przedstawiciele uczniów technikum oraz liceum.
Dzięki temu mogli oddać głos uczniowie, którzy wcześniej, z różnych przyczyn nie mieli okazji wziąć udziału w głosowaniu.
Komisja pracowała bardzo prężnie, mocno angażując się w powierzone im funkcje. Skutkiem tego zdecydowana większość uczniów naszej szkoły mogła zadecydować, które projekty wygrają i przejdą do etapu realizacji.
Wszystkim zaangażowanym uczniom, tym w komisjach wyborczych jak i głosującym, bardzo dziękujemy.
Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników.