Spotkanie przy choince

Spotkanie przy choince

22 grudnia 2016 roku po wigiliach klasowych odbyło się tradycyjne spotkanie młodzieży i nauczycieli przy choince. Spotkanie organizowała klasa III L wraz z wychowawcą Prof. Dorotą Jaracz. Społeczność szkolna miała możliwość obejrzenia jasełek przygotowanych przez organizatorów. Wszystkim bardzo podobała się inscenizacja, dekoracje oraz oprawa muzyczna.

Po występie odbył się konkurs klasowy na piosenkę świąteczną

I miejsce zdobyła klasa III L

W konkursie na dekorację wypieków

I miejsce zdobyła klasa IV L

Najładniejsze ozdoby choinkowe zaprezentowała klasa II L.

Komisją konkursowa miała trudny wybór bowiem wszyscy zasługiwali na wygraną. Po ogłoszeniu wszystkich wyników głos zabrała

Dyrektor Elżbieta Tarczyńska, która złożyła wszystkim serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia.

Cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Odzieżowych życzy wszystkim zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. W Nowym Roku 2017 dużo szczęśliwych dni.