Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników „Perspektywy 2024”


Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników „Perspektywy 2024”

Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników „Perspektywy 2024”

Miesięcznik „Perspektywy” po raz 26 przygotował Ogólnopolski Ranking Szkół. Wśród Techników nasza szkoła zajęła 273 miejsce w Polsce. 43 w Małopolsce, 12 w Krakowie. Nasze Technikum Odzieżowe zajmuje I miejsce wśród Szkół Odzieżowych w Polsce!

Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych.

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice gratulujemy i dziękujemy za pracę i trud włożony w wysokie osiągnięcie!

Więcej o rankingu można przeczytać: PERSPEKTYWY