Rajd po fach – „Tańcowała igła z nitką”


Rajd po fach – „Tańcowała igła z nitką”

Nasza szkoła bierze udział w III edycji projektu „Rajd po fach” organizowanym przez Krakowski Ośrodek Kariery.

Projekt skierowany jest do uczniów klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej. W ramach projektu 17.01.2024 roku w szkole zorganizowano warsztaty edukacyjne pod nazwą „Tańcowała igła z nitką”, w których udział wzięła młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 22 w Krakowie.

Podczas pobytu w naszej szkole uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną i kształceniem zawodowym. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zaprojektowania i wykonania etui na przybory szkolne. W wyrobach zastosowali różne materiały i dodatki oraz ściegi ozdobne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością wykonując ciekawe wyroby użytkowe.

Było nam miło gościć nauczycieli i uczniów ze szkoły podstawowej.