Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży – 2023- etap szkolny


Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży – 2023- etap szkolny

19 października 2023 roku został przeprowadzony etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Olimpiadę organizuje Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

Do etapu szkolnego zgłosiło się 23 uczniów. Zawody szkolne polegają na rozwiazywaniu testu składającego się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Test sprawdza wiedzę i umiejętności objęte podstawą programową dla zawodu: technik przemysłu mody oraz technik stylista.

Do II etapu (okręgowego), który odbędzie się 25 stycznia 2024 roku zakwalifikowali się:

  1. Zuzanna Fijołkowska klasa 4TO
  2. Mateusz Warchoł klasa 3TO
  3. Wiktoria Cygan klasa 4TO
  4. Weronika Chrzan klasa 3TS

 Gratulujemy.