Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Wyrobów Odzieżowych


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Wyrobów Odzieżowych

20 października 2022 roku został przeprowadzony etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Olimpiada organizowana jest przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.Do etapu szkolnego zgłosiło się 21 uczniów z klasy 3TO, 4TPA, 4TPB. Zawody szkolne polegają na rozwiązywaniu testu składającego się z 40 pytań. Test ma sprawdzić wiedzę i umiejętności objęte podstawą programową dla zawodu technik przemysłu mody.

Do II etapu (okręgowego), który odbędzie się 26 stycznia 2023 roku zakwalifikowali się:

  1. Wiktoria Cygan kl. 3TO
  2. Juli Janas kl. 4TPA
  3. Filip Mucha kl. 4TPA
  4. Julia Niechwiej kl. 4TPB
  5. Martyna Pindel kl. 3TO
  6. Emilia Rauczyńska kl. 4TPA
  7. Alisa Tarnavska kl. 4TPA
  8. Magdalena Trawińska kl. 4TPB
  9. Milena Wrona kl. 4TPB