Startuje Krakowski Tydzień Zawodowców


Startuje Krakowski Tydzień Zawodowców

POBIERZ HARMONOGRAM:

Krakowski Tydzien Zawodowców w Szkole Odzieżowej

 

6 marca rozpocznie się dziewiąta edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców. Wydarzeniu będą towarzyszyć także otwarte soboty organizowane w krakowskich szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Program przedsięwzięcia jest bardzo ambitny, już teraz warto się z nim zapoznać!

Rozwój nowoczesnych technologii jest niezwykle dynamicznym procesem, to właśnie on ma wpływ na rynek pracy. Jak pokazuje doświadczenie poprzednich edycji projektu, prezentowane podczas Krakowskiego Tygodnia Zawodowców oferty szkół pozwalają uczniom zdobyć doświadczenie i odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także zapewniają im rozwój osobisty, co daje szansę na odniesienie sukcesu zawodowego.

Zapraszam do udziału w dziewiątej już edycji wydarzenia promującego szkolnictwo techniczne i branżowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW. Podobnie jak w ubiegłym roku, wydarzenie będzie odbywało się na terenie czterech rejonów Krakowa w terminach określonych kolejnymi tygodniami. I tak:

  • Krowodrza: 06.03-10.03.
  • Śródmieście: 20.03-24.03.
  • Podgórze: 13.03-17.03.
  • Nowa Huta: 27.03-31.03.

Wydarzeniom tym będą towarzyszyć Otwarte Soboty. Organizowane one będą we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe.