“Kraków w formie – RuszMy się”


“Kraków w formie – RuszMy się”

1 października 2022 r. w ramach projektu Urzędu Miasta Krakowa pod nazwą “Kraków w formie – RuszMy się” w naszej szkole odbyła się “Sportowa sobota w Odzieżówce”.

Podczas gdy na zewnątrz panowała nieco chłodna aura, u nas wręcz przeciwnie, atmosfera była gorąca!

Najpierw “RozruszaliśMy” się podczas tanecznego maratonu. Następnie każdy mógł zagrać na boisku szkolnym w crossmintona, wyruszyć na trening Nordic Walking lub sprawdzić się w różnych konkurencjach sprawnościowych na sali gimnastycznej.

Na sam koniec przy wspaniałym dopingu cheerleaderek, młodzież wraz z nauczycielami rozegrała mecz siatkówki. Na sportowców cały czas czekał bufet, zaopatrzony przez rodziców i nauczycieli w przepyszne ciasta i owoce. 

W tym dniu zaszczycili nas również swoją obecnością: przewodniczący Dzielnicy XI Pan Kazimierz Bożek oraz zastępca przewodniczącego Pan Adam Zabdyr. Zwiedzili szkołę oraz kibicowali uczniom w konkurencjach sportowych.

„Sportowa sobota w Odzieżówce” RUSZYŁA  nie tylko uczniów, ale również rodziców i… nauczycieli 🙂