Konkurs o tytuł „Najlepszy Modelarz” oraz „ Mistrza Konstrukcji i Modelowania Form Odzieży”.


Konkurs o tytuł „Najlepszy Modelarz” oraz „ Mistrza Konstrukcji i Modelowania Form Odzieży”.

Dnia 23.04.2018 r odbyły się w naszej szkole 2 konkursy zawodowe.

Do konkursów zgłosiło się 14 uczennic klas I, II, III Technikum Odzieżowego rywalizując ze sobą o tytuł „Najlepszy Modelarz” oraz „ Mistrza Konstrukcji i Modelowania Form Odzieży”.

W konkursie o tytuł „Najlepszy Modelarz” zawodniczki musiały upiąć na manekinie wylosowany model wyrobu, natomiast w konkursie o tytuł „Mistrza Konstrukcji i Modelowania Form Odzieży” w etapie I – teście, musiały się wykazać wiedzą teoretyczną, a w II etapie opracować formy modelowe wyrobu odzieżowego na papierze.

Konkursy wyłoniły swoich zwycięzców.

 

A są nimi w konkursie „Najlepszy Modelarz”

 

I miejsce Justyna Kaczor

II miejsce Paulina Kucik

III miejsce Kamila Piechówka

wszystkie 3 uczennice z klasy II L

 

a w konkursie „Mistrza Konstrukcji i Modelowania Form Odzieży”.

 

I miejsce Szczurek Zuzanna klasa I L

II miejsce Gładysz Anna klasa II L

III miejsce Kamila Pacek klasa I L

 

Oba Konkursy były bardzo dobrą formą sprawdzenia siebie, swoich wiadomości, umiejętności i zdolności manualnych, zwiększenia zainteresowania uczennic przedmiotami zawodowymi, rozbudzeniem chęci do pogłębiania wiedzy z przedmiotów zawodowych oraz aktywności w imię dobrze pojętego współzawodnictwa.

Gratulujemy Zwyciężczyniom konkursów życząc sukcesów w latach następnych!