Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe” – podziękowanie


Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe” – podziękowanie

Jak co roku w ramach „DNI ŻYCZLIWOŚCI”, pod koniec listopada, w naszej szkole została zorganizowana „ODZIEŻÓWKOWĄ CUKIERENKA” w której można było kupić wspaniałe słodkości upieczone przez naszych uczniów, za zebrane pieniądze zakupiliśmy artykuły dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii w Prokocimiu 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy <3 za włączenie się do tej akcji charytatywnej. Dziękujemy za upieczenie i przyniesienie tylu pysznych ciast, chęć ich zakupienia (wszystkie co do jednego zostały sprzedane) i pomoc przy organizacji naszej cukierenki.

Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie zebraliśmy aż 2273,17 zł. Za zebrane pieniądze kupiliśmy zabawki, gry i inne rzeczy z listy, którą otrzymaliśmy ze szpitala od koordynatora akcji, z Fundacji na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”.

Bardzo serdecznie dziękujemy również Wszystkim Darczyńcom <3, którzy wsparli naszą akcję przynosząc paczki z zabawkami, artykułami plastycznymi i higienicznymi.

Akcja była zorganizowana przez SU w ramach Dni Życzliwości. Był to czas wyjątkowy, pełen uśmiechu, pozytywnych emocji, miłych gestów. Pamiętajcie bądźmy życzliwi, zachęcajmy do czynienia dobra codziennie, nie tylko od święta!