Dni Życzliwości – po raz trzeci w naszej szkole.


Dni Życzliwości – po raz trzeci w naszej szkole.

Już po raz trzeci odbyły się w naszej szkole Dni Życzliwości. Tym razem można było potańczyć (Just Dance) w skarpetach nie do pary, ubrać coś niezbyt szkolnego, za to bardzo wygodnego w ramach Cosy Day, docenić kogoś zostawiając miły wpis na jego temat w Appreciation Station.

Po raz pierwszy też pojawiła się… fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Znów otworzyła się charytatywna „Odzieżówkowa Cukierenka”, w której sprzedawane były przepyszne ciasta i ciasteczka upieczone przez naszych uczniów, z których dochód wesprze oddział onkologii i hematologii szpitala dziecięcego w Prokocimiu.

Zaangażowanie w tę akcję przeszło nasze oczekiwania, dziękujemy, byliście wspaniali!