Derby Dwóch Techników


Derby Dwóch Techników
Dnia 6. czerwca w naszej szkole zorganizowane zostało „Derby Dwóch Techników”, czyli Turniej o Puchar Dyrektora ZSO nr 1.
Impreza zorganizowana  została w ramach projektu „Kraków w formie”, a jej celem była integracja uczniów szkół technicznych z Krakowa oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwijanie zainteresowań młodzieży.
Były to zawody dla dziewcząt i chłopców, a reprezentanci naszej szkoły oraz zaproszonego Zespołu Szkół Chemicznych rywalizowali ze sobą w kategoriach drużynowych i indywidualnych: siatkówki dziewcząt, koszykówki chłopców, piłki nożnej halowej chłopców i dziewcząt, tenisa stołowego chłopców i dziewcząt, badmintona chłopców i dziewcząt.
Atmosfera była wspaniała, a poziom bardzo wyrównany.

Nasza szkoła wygrała w badmintona i koszykówkę chłopców, a w pozostałych dyscyplinach zajęliśmy… II miejsce:)