AGH na sportowo


AGH na sportowo

W piątek 21.04 reprezentacja Zespołu Szkół Odzieżowych pod opieką Pana Kamila Mrózka wzięła udział w zawodach sportowych „AGH na sportowo” w kategorii piłka nożna mężczyzn. Rywalizację zorganizował Uniwersytet Górniczo-Hutniczy, a mecze odbywały się na ich boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Faza grupowa była, jak się okazało, bardzo ciężką przeprawą dla naszych zawodników i po porażkach 0-5 z Zespołem Szkół Geodezyjno-Drogowych oraz 0-9 z XIII LO zajęliśmy 3 miejsce w grupie. Dało nam to możliwość zagrania w meczu o V miejsce w turnieju z reprezentacją Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Spotkanie było niezwykle emocjonujące, po wielu zwrotach akcji wynik końcowy wyniósł 3-3, co doprowadziło do konkursu rzutów karnych. Tutaj po 7 kolejkach uderzeń nasi Reprezentanci okazali się nieco lepsi zajmując finalnie bardzo dobre V miejsce.

Skład reprezentacji ZSO:
1. Bonczyk Szymon
2. Róg Arkadiusz
3. Kubik Sebastian
4. Szydłowski Adrian
5. Kalinowski Tymon
6. Piwowarczyk Filip
7. Głubisz Mateusz