XIV Styczniowe Spotkania Gimnazjalistów 07.01.2016 Kraków

XIV Styczniowe Spotkania Gimnazjalistów 07.01.2016 Kraków


Zespół Szkół Odzieżowych zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko firmowe podczas – XIV “Styczniowych spotkań  gimnazjalistów” gdzie będziemy prezentować nowy zawód- technik przemysłu mody.
Informacja o spotkaniu:
Dnia 07 stycznia 2016 r. (czwartek), w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się coroczne, XIV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów” – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą  o uczniach klas trzecich małopolskich gimnazjów, ich rodzicach, dyrektorach oraz nauczycielach.
Najważniejszym celem organizacji „Spotkań” jest pomoc gimnazjalistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadgimnazjalnym etapie kształcenia. Zespoły szkół technicznych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu rynku pracy na rzemieślniczy i średni personel techniczny.

Pobierz zaproszenie na spotkanie: