Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów 23-25.03.2017 EXPO KRAKÓW

Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów 23-25.03.2017 EXPO KRAKÓW

Już dziś zapraszamy do udziału w tegorocznych Targach Edukacyjnych Festiwalu Zawodów w Małopolsce, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2017 na terenie EXPO Kraków. Wydarzenie to w 2016 roku zakończyło się wielkim sukcesem! Do EXPO Kraków przybyło kilkanaście tysięcy zwiedzających oraz blisko 250 wystawców oraz przedsiębiorców współpracujących ze szkołami. Ogromną popularnością cieszyły się występy na scenie przygotowane przez uczniów, strefa pokazów szkół zawodowych, a w wyborze najlepszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej pomagali doradcy zawodowi, badający predyspozycje i kompetencje zwiedzających targi uczniów.

Organizatorem Targów Edukacyjnych – Festiwalu Zawodów w Małopolsce jest Województwo Małopolskie, natomiast realizatorem firma Targi w Krakowie Sp. z o.o.


 

ZAPRASZAMY na stoisko naszej szkoły!


 

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.malopolska.pl/ksztalcenie-i-doradztwo-zawodowe/festiwal-zawodow/festiwal-zawodow-2017