Pożegnanie klasy maturalnej

Pożegnanie klasy maturalnej

Drodzy Absolwenci

Dzisiejszy dzień jest dla Was dniem szczególnym. To właśnie dzisiaj 24 kwietnia 2020 roku skończyliście szkołę. Trudno jest w kilku zdaniach podsumować cztery lata wspólnie przeżyte w murach Naszej Szkoły. Nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie to zaplanowali. Będąc jednak blisko maksymy, kto chce widzi przeszkody, kto chce widzi rozwiązania….nie widzimy przeszkód, aby podziękować Wam z całego serca za Waszą 4 letnią obecność w szkole. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii waszego życia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w naukę i tak wiele inicjatyw wnoszących jakość w mury naszej szkoły.

Życzymy Wam, żeby Wasza podróż była pełna celów, których realizacja będzie Was cieszyć i dodawać Wam wiatru w skrzydła.

Lećcie wysoko…i bądźcie uważni.

Grono Pedagogiczne