Pokaz mody dla rodziców

Pokaz mody dla rodziców

26 listopada 2015 roku w holu na parterze Pani Gabriela Wajs przygotowała pokaz mody dla rodziców,

którzy dzisiaj spotykają się z wychowawcami. Modelki zaprezentowały 4 mini kolekcje zaprojektowane przez młode projektantki:

Magdalenę Małysę z klasy II L, Magdalenę Szlachtę  i Kamilę Kuciel z klasy III L.

Uczennice pokazały także kolekcję „Sukieneczek”- minimalizm, klasyka i prostota to trzy trendy obecne w każdym sezonie modowym. Klasyczne rzeczy pasują do wszystkiego. Dobierając różne akcesoria z jednej sukienki możemy stworzyć stylizację zarówno dzienną jak i wieczorową. Kolekcja subtelnych sukieneczek o minimalistycznej formie jest tego dowodem.

 

 

Mini kolekcja „Jesienne trio” zaprojektowana przez Magdalenę Szlachtę intryguje ciekawym połączeniem różnych tkanin

oraz wykorzystaniem motywu frędzli modnych w tym sezonie. Stworzona w odcieniach miedzi i beżu przywołuje na myśl nostalgiczny jesienny czas. Na uwagę zasługują również pięknie wymodelowane dekolty.

 

 

„Intrygująca elegancja” kolekcja łączy w sobie elegancję i wygodę , otula ciepłem i szlachetnością dodając uroku każdej kobiecie.

Stanowi ciekawą propozycję zarówno na ciepłe jak i chłodne jesienne dni, na luźne spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór w teatrze.

Kolekcja ta zaprojektowana przez Kamilę Kuciel niewątpliwie posiada niepowtarzalny i indywidualny styl.

 

 

Mini kolekcja sukni wieczorowych o kroju podkreślającym kobiece kształty zaprojektowana przez Magdę Małysę wykonana z tkanin w kolorze głębokiej czerni oraz mocnej odważnej czerwieni. Zmysłowa i romantyczna linia daje możliwość wykorzystania ich na różne okazje.