Olimpiady przedmiotowe – etap szkolny

Olimpiady przedmiotowe – etap szkolny

Olimpiada z języka angielskiego

07 listopada 2019 roku 8 uczniów Technikum Odzieżowego i Liceum Ogólnokształcącego przystąpiło do etapu szkolnego Olimpiady z języka angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego.

Olimpiada z języka niemieckiego

8 listopada 2019 roku w szkole został przeprowadzony I etap olimpiady z języka  niemieckiego organizowanej przez Wyższą Szkołę języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu. Do etapu szkolnego przystąpiła uczennica z klasy IV Technikum Odzieżowego.

Olimpiada Mitologiczna

14 listopada 2019 roku odbyła się Olimpiada Mitologiczna, w której wzięli udział uczniowie z klasy 1 LPA i 2 L.

Celem olimpiady jest popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu.