Nasi uczniowie w gronie najlepszych w prestiżowym konkursie zawodowym

Nasi uczniowie w gronie najlepszych w prestiżowym konkursie zawodowym

Jesteśmy dumni i bardzo zadowoleni,  nasi uczniowie: Agata Fatla z klasy 2L, Patrycja Kowanec z klasy 3L, Kamil Kwiecień z klasy 2L, Julia Sawska z klasy 2L, Zuzanna Szczurek z klasy 3L oraz Natalia Zawada z klasy 2L zostali finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

Finalistom Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Gratuluję również nauczycielom i opiekunom pod okiem, których uczniowie przygotowywali się do olimpiady są to mgr Małgorzata Wlazło, mgr Elżbieta Tarczyńska, mgr Dorota Jaracz, mgr Małgorzata Panek

 

Andrzej Pawlikowski – dyrektor Zespołu Szkół Odzieżowych nr 1 w Krakowie.