Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej i Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej i Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK

16 listopada odbyły się w naszej szkole eliminacje do XXV Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. Uczniowie rozwiązywali test składający się 30 pytań, dotyczący zdrowego odżywiania się, zdrowia i chorób człowieka, udzielania pierwszej pomocy oraz działalności Polskiego Czerwonego Krzyża. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Kamila Kuciel, uczennica klasy IV L. Gratulujemy!

W związku z Olimpiadą PCK 30 listopada został zorganizowany w szkole Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym wzięły udział 6-osobowe drużyny wszystkich klas. Dziewczęta dzielnie walczyły, zdobywając kolejne punkty dla swoich drużyn, dopingowane przez kolegów, koleżanki i nauczycieli. Były emocje, dużo śmiechu i wspaniała zabawa.

Na zakończenie turnieju, przy świątecznej muzyce, wręczono każdej drużynie nagrody: dyplomy, czekoladowe mikołaje dla każdej siatkarki, a dla dziewcząt wygranej klasy piękne czapki mikołajowe oraz worek słodyczy.

A oto wyniki turnieju:

I miejsce Klasa II L

II miejsce Klasa IV L

III miejsce Klasa I L

IV miejsce Klasa III L

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju!