Kraków- Kassel wspólny wirtualny projekt społeczno-historyczny

5 lutego 2021 odbyło się pierwsze spotkanie naszej grupy projektowej wraz z zespołem uczniów z Kassel. Mieliśmy okazję bliżej poznać siebie nawzajem, miło porozmawiać, a także dowiedzieć się różnych ciekawostek dotyczących Krakowa i Kassel, dzięki kreatywnym quizom i prezentacjom przygotowanym przez opiekunów i uczniów obydwu grup.

Wszelkie konwersacje oczywiście odbywały się w języku angielskim, dzięki czemu mogliśmy nie tylko rozwinąć swoje umiejętności komunikacji w obcym języku, ale także nawiązać ciekawe znajomości, co dało nam sporo ciekawych wrażeń.

Z niecierpliwością oczekujemy na ponowne spotkanie z naszymi przyjaciółmi z Niemiec, na którym to już obydwie grupy uczniów przedstawią owoce swojej trzytygodniowej pracy – prezentacje multimedialne dotyczyć będą różnych aspektów funkcjonowania naszych miast.

Zapraszamy do udziału w projekcie wszystkich zainteresowanych

Uczestnicy projektu wraz z opiekunami