Filmy promujące naszą szkołę wygrały w konkursie: “Tropem zawodowców”

Filmy promujące naszą szkołę wygrały w konkursie: “Tropem zawodowców”

 

W bieżącym roku szkolnym w 18. krakowskich szkołach podstawowych i 13. szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, realizowano projekt edukacyjny pn. Tropem zawodowców. Integralną częścią projektu był konkurs na krótką formę filmową pn. O zawodowcach z humorem w filmowym kadrze.

Dzisiaj z radością prezentujemy laureatów konkursu, uczniów klasy VII i VIII, nauczycieli – opiekunów uczniów oraz ich nagrodzone filmy. Opowiedziane na filmie historie dotyczą sposobu nabywania przez uczennice i uczniów techników umiejętności niezbędnych do podjęcia pracy w zawodzie.                                                                                 

Filmy, które zwyciężyły w konkursie kręcone były w naszej szkole. Przypadek ? Nie sądzę !

Zapraszamy do obejrzenia filmów.

  1. Praca przygotowana na konkurs o zawodowcach z humorem w filmowym kadrze organizowanym przez PPP nr 2 i WE UMK
  2. Dziewczyna, która musi wybrać…film SP nr 155