Festiwal Zawodów 2019 EXPO

Festiwal Zawodów 2019 EXPO

Zapraszamy na stoisko Naszej szkoły!


Szeroki wachlarz ofert edukacyjno-zawodowych już po raz siódmy zaprezentują szkoły zawodowe, technika i przedsiębiorcy z terenu Małopolski – podczas zaplanowanego w dn. 21-23 marca 2019 r. Festiwalu Zawodów w Krakowie. Wydarzenie to, daje nie tylko możliwość zaznajomienia się ze specyfiką branżową i specjalizacyjną, ale także pomaga określić osobiste predyspozycje zawodowe.

Każdy uczestnik szkół podstawowych poprzez uczestnictwo w festiwalu będzie mógł przygotować się do wyboru dalszej ścieżki kształcenia poprzez zapoznanie się z dostępną ofertą zawodów na rynku pracy (w tym zawodów deficytowych), skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych doradców zawodowych czy też skonfrontowanie wiedzy o danym zawodzie z jego wymiarem praktycznym.

Uczniowie szkół branżowych i technicznych będą mieli okazję poszerzyć wiedzę o prezentowanym zawodzie, rozwinąć umiejętności komunikacyjne, a nawet nawiązać kontakt ze swym przyszłym pracodawcą.

Festiwal zawodów to też wspaniała okazja do wymiany dobrych praktyk i doświadczeń między nauczycielami i szkołami. To idealne miejsce do nawiązania współpracy z przedsiębiorcami czy szkołami zagranicznymi uczestniczącymi w festiwalu.

Siódma edycja „Festiwalu Zawodów” odbędzie się w dniach 21-23 marca 2019 r. w hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.