Dzień sportu 2019

Dzień sportu 2019

W dniu 11.06.2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
Chociaż w tym roku uczniowie brali udział tylko w rozgrywkach piłki siatkowej to i tak bawili się wspaniale. Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn. Rozgrywki były przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Było dużo emocji, zaskakujących wyników i zwrotów akcji.
Do samego końca nie wiedzieliśmy kto zwycięży. Ostatecznie o miejscu na podium zadecydowały tzw. „małe punkty” zdobyte w poszczególnych setach, bowiem ilość wygranych meczy i setów, wszystkie medalowe drużyny, miały taką samą.

WYNIKI RYWALIZACJI:

I MIEJSCE:
drużyna z klasy III L w składzie:
Weronika Tłomak
Alicja Frei

II MIEJSCE:
drużyna z klasy
III L w składzie:
Agnieszka Kowalczyk
Aleksandra Rączka
Kamila Piechówka

III MIEJSCE:
drużyna z klasy
II L w składzie:
Zuzanna Szczurek
Patrycja Kowanec
Wiktoria Przonak

Wszystkim uczestnikom Dnia Sportu zostały wręczone dyplomy oraz słodycze. Zwycięzcy dodatkowo otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Były też nagrody dodatkowe. Spośród wszystkich uczniów biorących udział w rozgrywkach została rozlosowana piłka do siatkówki plażowej, otrzymała ją Alicja Korba.
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród.

W tle rozgrywek toczyła się rywalizacja kibiców, pomysłów na wspaniały doping było mnóstwo. Jury nie było w stanie wyłonić najlepszych, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni.

UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ, ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I JUŻ TERAZ WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO RYWALIZACJI W PRZYSZŁYM ROKU!

Organizatorzy
Gabriela Wajs i Dorota Potoczny