Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

 

14 października 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, rodzice oraz emerytowani Pracownicy Szkoły.

Spotkanie zorganizowała klasa II L wraz z wychowawcą Panią Dorotą Jaracz. W programie artystycznym uczniowie przedstawili scenki „z życia szkoły”, były piosenki i wiersze. Zobaczyliśmy cztery mini kolekcje zaprezentowane przez nasze modelki.

Ciepłe słowa skierowali uczniowie i rodzice do nauczycieli, wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie części oficjalnej głos zabrał Dyrektor Andrzej Pawlikowski, który wręczył przyznane nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi szkoły.